Kontakt oss

Sikker Bemanning AS

Bemannings- og rekrutteringsbyrå i Oslo.

Maridalsveien 300
0872 Oslo
Se i Google Maps

Postadresse
Postboks 4900 Nydalen
0423 Oslo

Kontakt

Telefon: 22 65 14 05
E-post: post@sibe.no
Send CV til: rekruttering@sibe.no

Administrasjon

Wenche Hagalia

Daglig leder | Kundeansvarlig | Partner
+47 483 28 432
wenche@sibe.no

Hans-Petter Hammer

Hans-Petter Hammer

Tommy Harland

Seniorkonsulent | Management Consultant | Interim
+47 918 10 047
tommy@sibe.no

Robert Andersson

Robert Andersson

Dominik Myszoglad

Kundekonsulent | Formann | Verneombud
+47 938 53 743
dominik@sibe.no

Svein Perlestenbakken

Svein Perlestenbakken

Kundeansvarlig / Partner
+47 900 15 690
svein.p@sibe.no

Kristy Toompalu, SIBE Renhold

Connect med Julie på LinkedIn

Kristy Toompalu

Personalkonsulent
+47 926 20 619
kristy@sibe.no

Anne Beth Grihamar

Anne-Beth Nese Grihamar

Lønn- og administrasjonsansvarlig
+47 22 65 14 05
lonn@sibe.no

Aleksander Polozynski

Aleksander Polozynski

Kontroller og administrasjonskonsulent
+47 925 29 740
aleksander@sibe.no

Christopher Hulme

Christopher Hulme

Arkadiusz Szust

Arkadiusz Szust (Arek)

Konsulent SIBE Anlegg
+48 515 700 634
arek@sibe.no

Piotr Wawer

Piotr Wawer

Lukas Budny

Konsulent SIBE Anlegg
+47 462 57 861
lukas@sibe.no

Styret

Lena Karlsen

Styreleder

Lena Karlsen, styreleder i Sikker Bemanning AS fra 01.01.2019.

Hun har vært daglig leder/direktør i 3 selskaper siden 1995. Dette har vært innenfor bransjene spedisjon/transport, kundeservice og økonomi/konsulentvirksomhet. Hun har sittet i nordiske ledergrupper og ledet bedrifter med opptil 600 ansatte.

Hun har sittet og sitter i flere styrer og er styreleder i flere selskaper. Dette har vært både for offentlige og private selskaper.

Wenche Hagalia

Wenche Hagalia

Styremedlem

Wenche Hagalia var med på å starte opp Sikker Bemanning AS og er hovedaksjonær i SIBE. Hun er oppvokst i bygg- og anleggsbransjen og har nærmere 12 års erfaring fra bemanning og rekruttering i samme bransje.

Hun har en mastergrad innen prosjektledelse fra NLH, og utover dette har hun også 8 års erfaring med lederrekruttering, samt at hun er sertifisert coach. I SIBE er Wenche hovedansvarlig for oppfølging av kunder, pågående prosjekter og salg.

Language »